Tag: Common Rail Tamir Servisi Ankara

Posts related to Common Rail Tamir Servisi Ankara

Delphi, sadece bozuk Common Rail Pompaları ve Enjektörlerinin teşhisini ve değiştirilmesini değil , ayrıca onların tamirini de mümkün kılan bir program geliştirdi. 

Common Rail sisteminin karmaşıklığı nedeniyle, katı işyeri standartları gereklidir. Özellikle, sistem kirlenmeden koruyacak temiz bir oda içinde bakılmalıdır. Bu standartlara ulaşan Dizel uzman işyerleri bakım ve tamir yapabilirler.common-rail-tamir-servisi

İşin en yüksek standartta yapılmasını sağlamak için Common Rail tamirinde çalışan teknisyenler özel bir eğitim kursuna tabi tutulur ve iş yeri standartları Delphi mühendisleri tarafından denetlenir.

CR Enjektör Tamiri

Delphi CR enjektörlerinin tamiri, işyerlerine daha sonra ECU(elektirik kontrol ünitesi) içine programlanması gereken yeni bir C2i kodu tahsis edilmesini gerektirir. Bu C2i kodu belirtilen performans kriterlerine karşı her bir enjektörün hassas ölçümüyle ilgili 16 rakamdan oluşmaktadır. Sadece Delphi yetkili tamircileri bu kodu doğru bir şekilde üretebileceklerdir, bununla birlikte [...]

Common Rail Enjektör yanma odasına gönderilen yakıtın tam miktarını ayarlar. Enjektörlerin hassas açılma ve kapanması her bir meme tutucu gövdeye takılı elektrovalfler ile elektronik olarak kontrol edilir.common-rail-enjektor

Common Rail Enjeksiyon sisteminin amacı ilerlemeyi, enjeksiyon süresi ve basıncı, motorun çalışma koşullarına bağlı olarak yanmayı mükemmel yöneterek – silindir üzerinden – ayrı ayrı kontrol edebilmektir.

Common Rail Enjektör sistem içinde yanma odasına gönderilen yakıtı tam miktarda ayarlayan hayati bir bileşendir. Enjektörlerin hassas açılma ve kapanması her bir meme tutucu gövdeye takılı elektrovalfler ile elektronik olarak kontrol edilir.

Delphi Common Rail Enjektörler Renault, Ford ve Kia dahil dünyanın en büyük araç üreticilerinin en yaygın araçlarının bir miktarına takılmıştır.

Back to top